Nowości

Nowości

Płyty Oporowe z Betonu Architektonicznego

Szukasz sposobu, aby nadać swojemu podwórku wyjątkowy charakter, który połączy funkcjonalność z estetyką?

Nasze Płyty Oporowe z Betonu Architektonicznego są odpowiedzią na Twoje potrzeby! Zapewniają stabilność terenu, ale także dodają stylu i elegancji każdemu otoczeniu. Wykonane z wysokiej jakości betonu architektonicznego, są one niezwykle trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, gwarantując długotrwałą wytrzymałość.

Płyty produkowane na zamówienia indywidualne

Korytka Ściekowe Zbrojone - Przejezdne

3 wymiary (CM)

25x16x8 35x25x8 50x16x6

Odkryj doskonałe rozwiązanie dla efektywnego odprowadzania wody z naszymi Korytkami Ściekowymi Zbrojonymi – Przejezdnymi!

Wykonane z wysokiej jakości materiałów zbrojonych, nasze korytka są nie tylko niezwykle wytrzymałe, ale także odporne na duże obciążenia, co czyni je idealnym rozwiązaniem także dla miejsc o intensywnym ruchu kołowym. Zaprojektowane tak, aby były przejezdne zarówno dla pojazdów osobowych, jak i cięższych maszyn czy pojazdów użytkowych. 

25 x 16 x 8

25 x 16 x 8

25 x 16 x 8

Donice Betonowe

2 wymiary (CM)

70 X 100 X 100 50 X 50 X 100

Nasze donice są wyjątkowo estetyczne i stylowe, dzięki czemu stanowią doskonały element dekoracyjny, który podkreśla piękno roślin i komponuje się z otoczeniem.

Tłuczeń Betonowy Frakcja 0-63 mm

Komin Uniwersalny

Podczas tworzenia zastosowano w nim klasyczne rozwiązania dla kominów uniwersalnych. Komin spełnia swoją funkcje głównie w kotłowniach c.o. Jest wyposażony w całkowicie izolowaną rurę. Z racji na jego ceramikę,komin jest odporny na działanie kwaśnych kondensatów. Komin znajdzie zastosowanie również do podłączenia kominka. Jest w pełni bezpieczny dzięki odporności na pożar sadzy.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT TEGO PRODUKTU