Nowości

Nowości

Płyty Oporowe z Betonu Architektonicznego

Szukasz sposobu, aby Twój ogród miał wyjątkowy charakter? Chcesz połączyć funkcjonalność z estetyką?

Nasze Płyty Oporowe z Betonu Architektonicznego są odpowiedzią na Twoje potrzeby! Zapewniają stabilność, wyrównują różnice terenu, ale także dodają stylu i elegancji każdemu otoczeniu. Wykonane z wysokiej jakości betonu architektonicznego, są niezwykle trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Możliwość impregnacji. Żywotność powyżej 50 lat!

Płyty produkowane na zamówienia indywidualne

Korytka Ściekowe Zbrojone - Przejezdne

3 wymiary (CM)

25x16x8
35x25x8
50x16x6

Odkryj doskonałe rozwiązanie dla efektywnego odprowadzania wody z naszymi Korytkami Ściekowymi.


Wykonane z wysokiej jakości żelbetu, nasze korytka są wytrzymałe i odporne na duże obciążenia, co czyni je idealnym rozwiązaniem także dla miejsc o intensywnym ruchu kołowym. Zaprojektowane tak, aby były przejezdne dla pojazdów osobowych.

25 x 16 x 8

35 x 25 x 8

50 x 16 x 6

Donice Betonowe

2 wymiary (CM)

40 X 40 X 40
50 X 50 X 100
90 X 40 X 60
70 X 100 X 100

Nasze donice są wyjątkowo estetyczne i stylowe, dzięki czemu stanowią doskonały element dekoracyjny, który podkreśla piękno roślin i komponuje się z otoczeniem.

Tłuczeń Betonowy Frakcja 0-63 mm

Stosowany w drogownictwie, wykorzystywany jako podbudowa pod drogi, parkingi.

Komin Uniwersalny

Podczas produkcji zastosowano w nim klasyczne rozwiązania dla kominów uniwersalnych. Komin spełnia swoją funkcje głównie w kotłowniach c.o. Jest wyposażony w całkowicie izolowaną rurę. Ze względu na zastosowaną ceramikę, komin jest odporny na działanie kwaśnych kondensatów. Komin znajdzie zastosowanie również do podłączenia kominka. Jest w pełni bezpieczny i odporny na wysokie temperatury. Występuję w trzech rodzajach: jako komin dymny, jako komin dymny z pojedynczą wentylacją oraz jako komin dymny z podwójną wentylacją.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT TEGO PRODUKTU